Автор
Оцените материал
(0 голосов)

Минулі вихідні стали багатими на цікаві та видовищні старти.

23 та 24 січня у басейні «Дельфін» ліцею № 4 відбувся відкритий чемпіонат міста з плавання.

У змаганнях взяли участь дві команди зі спортивних шкіл селища Комсомольське та лозівської «Юності». Всього за високі нагороди боролися 122 учасники віком від 5 до 16 років.

Чемпіонів та призерів змагань нагородили медалями та вручили почесні грамоти.

На дистанції 50 м вільним стилем перемогу здобули: Ткаченко Каміла, Жирун Нікіта, Ворона Кирил, Погорілий Ян,

На дистанції 50 м брасом перемогли: Кортяк Міра, Міронюк Іван, Гончарова Віка, Ширінков Назар та Запара Андрій, який до того ж виконав норматив І розряду

Еа дистанції 50 м батерфляєм чемпіонами стали: Бельська Віка, Ширінков Назар, Тарасенко Максим, Погорілий Ян

Також золоті нагороди на дистанції 50 м на спині вибороли: Кучеренко Софія, Мясушкін Ігор, Шайко Владислав, Молодоженя Дмитро

Призерами  у змаганнях стали:

50 м вільним стилем: – Сухіна Катерина, Ширинков Назар, Тарасенко Максим, Апалат Василь з другим результатом; бронза у цій дисципліні дісталася – Баланда Олександру, Шайко Владиславу, Молодожені Дмитру.

На дистанції 50 м брасом: ІІ місце вибороли Тихенко Нікіта, Худолій Антон, Баланда Саша, Ворона Кирил; третій результат показали – Куліш Наталія, Мороз Руслан, Цибенко Влад.

У запливі на 50 м дельфіном: ІІ місце вибороли Запара Андрій та Титенко Олександр; ІІІ місце дістали Молодоженя Дмитро та Малига Слава.

Дистанція 50 м на спині прнесла друге місце – Сухіній Катерині та Апалат Василю; ІІІ місце вибороли Матяш Анастасія, Тихенко Нікіта, Власов Вадим, Шаповалов Вадим.

І хай не всім сьогодні пощастило отримати нагороду. Головне - участь. А нові перемоги прийдуть з працею і терпінням. Тож бажаємо созівським спортсменам ще більше перемог у наступних стартах.