Пятница, 27 декабря 2013 13:33

У ДНЗ №6 відбувся фізкультфест Избранное

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

 

У ДНЗ № 6 "Посмішка", робота якого вже 20 років направлена на виховання здорової фізичнорозвиненої дитини, провели семінар для вихователів старшого дошкільного віку всіх дитячих садочків нашого міста на тему: "Формування у дітей ціннісного ставлення до свого здоров'я".

А що таке здоров'я? Про це докладно розповіли вихованці дитсадочка на спортивно-музичному експресі "Хвилинка-цікавинка".

Практичний психолог дитячого садка провела з учасниками семінару психологічну вправу "Ялинка здоров'я", де кожен поділився своїм тлумаченням поняття "здоров'я".

Завідувач ДНЗ № 6 Валентина Петрівна у своїй доповіді зауважила, що все ж таки треба розуміти — суть "здоров'я" полягає не тільки у лікуванні хвороб лікарями, а, насамперед, у веденні здорового способу життя та щоденних профілактичних діях.

Вихованці ДНЗ "Посмішка" разом із батьками у фізкультурно-музичному фестивалі "Космічна подорож за секретом здоров'я" продемонстрували вихователям інших дитячих садків, яку роботу необхідно проводити кожного дня аби зміцнити своє здоров'я.

Прочитано 1058 раз Последнее изменение Пятница, 27 декабря 2013 13:34

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены