У зв'язку із закриттям шляхопроводу по ст. Лозова сталося багато змін. Розроблені нові маршрути, затверджені нові тарифи. Тепер розробляються нові зупинки по вул. Ломоносова. Комісія у складі заступника начальника ЖКГ, спеціалістів торгівельного відділу та працівників ДПС виїздили на маршрут, дослідили та винесли пропозиції щодо облаштування нових зупинок по вул. Ломоносова. Як тільки рішення буде прийнято будуть встановлені відповідні знаки. Про це в ході пресконференції розповів перший заступник міського голови Денисенко Володимир Миколайович.

milicia

22 січня 2011 року з вікна третього поверху міськрайвідділу тепер вистрибнула жінка, мешканка м. Лозова, 1974 року народження.
Вона була запрошена до Лозівського МРВ Харківської області до слідчого міськрайвідділу, як підозрювана по кримінальній справі, порушеної за фактом скоєння крадіжки, поєднаної з проникненням у приміщення.
Жінка протягом двох годин перебувала у кабінеті слідчого Лозівського МРВ, який проводив з нею необхідні слідчі дії. Їй було пред'явлено обвинувачення у скоєнні вказаного злочину, жінка признала вину повністю та надала слідчому необхідні свідчення.

Среда, 19 января 2011 11:44

З ВОДОХРЕЩЕМ!!!

Автор

СЬОГОДНІ БОГОЯВЛЕННЯ ГОСПОДНЄ. ВОДОХРЕЩЕ

65165Зі святом вас Хрещення Господнього (Богоявлення, Водохреща)!
Це свято встановлено в пам’ять хрещення Ісуса Христа Іоанном Хрестителем в річці Йордан, під час якого, згідно з Євангелієм, на Ісуса зійшов святий Дух у вигляді голуба (звідси назва Богоявлення). Раніше Богоявленням вважалася інша подія – пришестя Христа, яке сьогодні відзначають як Різдво Христове...

На річці на Йордані Мати Сина купає,
Гріх і біль наш змиває.
Освятив Йордан воду на щастя, на здоров’я, на вашу вроду.
Цілий світ звеселився, Христос охрестився.

Дорогі друзі! Прийміть мої щирі вітання і сердечні побажання з нагоди Богоявлення Господнього!

Міцного вам здоров’я, миру, добра, сімейної злагоди та нових звершень на благо України і нашого міста!

 

ZNO_fon18 січня у малому залі міськвиконкому відбулась прес-конференція з представниками міського відділу освіти з питання особливостей проведення зовнішнього незалежного оцінювання та пробного тестування у 2011 році, а також порядку закінчення 2010-2011 навчального року.

Четверг, 23 декабря 2010 17:20

Новогодняя ярмарка в Харькове

Автор

Гигантский самовар, вареники и колбаски с пылу, с жару, общение с Бабой Ягой и катание с горок ждут харьковчан на площади Свободы накануне любимых всеми праздников.

1264248
Ярмарка, вернее, новогодний городок под названием "Двенадцать месяцев", начала работу 19 декабря, в День святого Николая. В двенадцати деревянных избушках можно будет приобрести новогодние игрушки, изделия мастеров всей Украины и испить чаю из 300-литрового самовара, который будет закипать на настоящих дровах. Металлическую грома-дину привезли из Запорожья вместе с обслуживающим его персоналом. Ярмарка будет работает каждый день с 10.00 до 20.00 (за исключением 31 декабря, когда торговля закроется в 18.00, и 1 января – реализаторы будут работать с 12.00 до 21.00) и завершит работу 9 января – в последний день школьных каникул.

 

 

pict0303

"Краще сала тільки сало!" - саме під таким гаслом проходило у районі, і врешті-решт 23 жовтня "возом докотилося" до міста, смачнюще свято - "Свято сала"!

З самого ранку площа біля міського будинку культури перетворилась на ярмарковий майданчик, як за козацьких часів: україночки у віночках, козаки у шароварах, млини, криниці, українські хати з солом'яною стріхою і багато іншого не менш цікавого.

Пятница, 08 октября 2010 12:43

ИСТОРИЯ ТЕЛЕВИДЕНИЯ

Автор

 

 

С давних времен человечество мечтало о передаче изображений на расстояния. Все мы слышали сказки и легенды про волшебные зеркала, тарелочки с яблочками, и все тому подобное. Но прошло не одно тысячелетие, прежде чем эта мечта осуществилась.

Сегодня уже никто не задумывается как появился телевизор или как происходит передача телевизионного сигнала на расстоянии.

 

 

Страница 250 из 250