Заступник голови ХОДА з соціальних питань І.М. Шурма

Сьогодні, 11 березня 2011 року, в місті Лозова побував з робочим візитом заступник голови Харківської обласної державної адміністрації з соціальних питань Шурма Ігор Михайлович.

В ході зустрічі Ігор Михайлович провів зустріч з керівниками Лозівської районної адміністрації, відвідав центральну районну лікарню.

взрыв в Лозовой

Кабинет министров накануне утвердил Государственную целевую экологическую программу ликвидации последствий чрезвычайной ситуации на территории воинской части А0829 в Лозовой. На ее выполнение до 2013 года планируют потратить более 76 миллионов гривен

Как сообщает Правительственный портал, утвержденная программа предусматривает полную очистку 61-го арсенала от боеприпасов и их остатков, и рассчитана она на 2011-2013 годы. В 2010 году с арсенала вывезли и уничтожили около 5 тыс. тонн боеприпасов.

В этом году на реализацию программы предусмотрено 28,6 миллиона гривен, а общий объем финансирования составит около 76,6 миллиона гривен. При этом, отмечают в Кабмине, объемы финансирования программы сократили за счет оптимизации мер, перераспределения средств и сокращения статей расходов.

Источник: objectiv.tv

Понедельник, 28 февраля 2011 00:00

Масленица

Автор

alt Масленица — древний славянский праздник, доставшийся нам в наследство от наших предков.

Это — веселые проводы зимы, озаренные радостным ожиданием близкого тепла, весеннего обновления природы. Даже блины, непременный атрибут масленицы, имели ритуальное значение: круглые, румяные, горячие, они являли собой символ солнца, которое все ярче разгоралось, удлиняя дни.

Возможно, блины были и частью поминального обряда, так как суббота перед масленицей почиталась как «родительский день» — славяне поклонялись душам усопших предков.

Пятница, 25 февраля 2011 00:00

SMS в милицию и скорую

Автор

Проект «SMS-вызов экстренных служб «Услышь меня!» был запущен в декабре 2010 года при активном участии украинской компании мобильного оператора.

«Проект рассчитан на людей с ограничениями по слуху и речи, которые ранее не могли осуществить вызов экстренных служб без посторонней помощи. Он позволяет более чем 1400 человекам в Харькове беспроблемно вызвать службы скорой помощи, пожарных, милицию и газовую «аварийку», – уточнила координатор проекта от компании «Киевстар» Светлана Немиро.

Понедельник, 21 февраля 2011 12:03

100 днів нової влади

Автор

stepanov31 жовтня 2010 року Сергій Федорович Степанов здобув перемогу на виборах міського голови. 19 лютого минули перші сто днів, як в місті з'явилась нова влада. Затихли виборчі пристрасті. Люди все більше замислюються чи виправдовуються їх надії на позитивні зміни у житті.

100 днів нової влади. Сьогодні ми поговоримо про ті зміни, які відбулись або не відбулись в місті з приходом нової влади. Цьому рубежу, який політологи багато в чому вважають показовим і була присвячена зустріч Сергія Федоровича з журналістами.

Міський голова поділився конкретними результатами діяльності нової команди і озвучив плани на найближче майбутнє. Особливо Сергій Степанов відзначив тісну взаємодію міської влади з обласною адміністрацією.

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЛОЗІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ І РАЙОННА РАДА

ЗАПРОШУЮТЬ 26 ЛЮТОГО 2011 РОКУ

на міськрайонне свято

"ЗДРАСТУЙ, МАСЛЯНО ГОДОВА, НАША ГОСТЕ ДОРОГА"

Вторник, 15 февраля 2011 14:48

БРАТЕРСЬКА ЛЮБОВ

Автор

hronika

10 лютого о 01.00 годині до Лозівського МВ ГУМВСУ в Харківській області надійшло повідомлення мешканки м. Лозова про те, що на площадці між 8 та 9 поверхом в одній з багатоповерхівок по вулиці Володарського м. Лозова лежить чоловік у непритомному стані з тілесними ушкодженнями.

Вторник, 15 февраля 2011 13:50

ВИТІВКИ ЗЕЛЕНОГО ЗМІЯ

Автор

12 лютого до Лозівської ЦРЛ було доставлено чоловіка з проникаючим ножовим пораненням лівої половини грудної клітини. Як було встановлено, двоє знайомих між собою чоловіків, 1970 та 1983 років народження, мешканці с. Шатівка, розпивали спиртні напої за місцем проживання одного з них, де між ними виникла сварка, в ході якої чоловік, 1983 року народження, схопив кухонний ніж і наніс своєму "товаришу" два удари в область грудної клітини. Коли зрозумів, що накоїв сам викликав міліцію та швидку допомогу. У відношенні затриманого порушено кримінальну справу за замах на вбивство, обрано запобіжний захід утримання під вартою. Потерпілий знаходиться на лікуванні в ЦРЛ у тяжкому стані.

Вторник, 15 февраля 2011 13:43

ЦІНА ЛЮДСЬКОГО ЖИТТЯ

Автор

Пізно ввечері 2 лютого до диспетчера Лозівського Управління МНС в Харківській області надійшло повідомлення про те, що по вулиці Московській у м. Лозова в одному з будинків виникла пожежа. Під час гасіння пожежні виявили труп літнього чоловіка, 1929 року народження, який лежав поряд з палаючим диваном, його обличчя було накрите подушкою.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів працівниками Лозівського МВ ГУМВСУ по гарячих слідах було затримано двох раніше засуджених чоловіків, 1979, 1989 років народження. Вони зізналися в скоєному злочині та розповіли, що після спільного розпиття спиртних напоїв прийшли до будинку померлого з метою заволодіти його майном.

Житлово-комунальне господарство (ЖКГ) України є, поза сумнівом, однією з найменш реформованих сфер національної економіки. Прорахунки в підходах та зволікання з реформуванням галузі, складність накопичених у попередні роки проблем та відсутність комплексного системного підходу до їх вирішення призвели до істотного зниження якості житлово-комунальних послуг та обґрунтованого незадоволення населення рівнем обслуговування.
Не обійшла стороною ця проблема і місто Лозову. Стала очевидною необхідність прийняття радикальних рішень, що дозволили б зберегти соціально прийнятний рівень навантаження на бюджети домогосподарств з боку житлово-комунальних тарифів, і водночас забезпечити належну якість надання послуг та запобіганя наростаючому фізичному руйнуванню інфраструктури ЖКГ.