Пятница, 01 апреля 2011 14:04

Именины Домового

Автор

domovoy

Многие знают, что первого апреля никому не верят. Откуда взялась эта поговорка? Ведь любая пословица имеет под собой какую-то основу. Для того, чтобы это выяснить нам надо погрузиться в прошлое, именно там скрываются корни многих высказываний и поговорок.

История наших предков имеет глубокие языческие корни, отзвуки которых мы можем наблюдать и сегодня. Все в тех же пословицах, поговорках, поверьях и приметах. 1 апреля наши языческие предки справляли один занятный праздник. Скорее, даже не праздник, а некий рубеж.

Четверг, 31 марта 2011 14:00

Кровні узи

Автор

21 березня до міліції надійшла заява голови Катеринівської сільської ради, який повідомив, що мешканці однієї з вулиць села Катеринівка тривалий час не бачили свою сусідку, 1927 р.н. На це її син, 1962 р.н., відповідав, що мати поїхала погостити до доньки.

На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група, в будинку перед ними постала вражаюча картина: в коридорі на мотузці висів чоловік, який покінчив життя самогубством через повішання, далі у кімнаті на дивані лежала мертва жінка, з травмою голови і слідами удушення, які свідчила, що смерть настала внаслідок механічної асфіксії від здавлювання шиї.

Вторник, 29 марта 2011 13:46

ЛКМЗ - 45 років

Автор

alt

Сьогодні, 29 березня всі мешканці міста Лозова святкували сорок п'ятий День народження Лозівського ковальсько-механічного заводу!

З самого ранку на завод завітали гості з привітаннями. Для них та представників ЗМІ нашого міста, Харкова та Павлограда працівники заводу провели екскурсію заводом, показали чим зараз живе завод, що випускає, які має резерви.

Привітали заводчан зі святом:

президент Індустріальної групи УПЕК - Гіршфельд Анатолій Мойсейович

перший заступник голови Харківської облдержадміністрації - Бабаєв Володимир Миколайович

депутат Харкіської обласної ради, гендиректор ХЕЛЗ "Укрелектромаш", колишній директор ЛКМЗ - Колєсніков Олександр Олександрович

голова Харьковскої обласної ради Чернов Cергій Іванович

голова міста Лозова Степанов Сергій Федорович.

22 березня 2011 року відбулася прес-конференція, під час якої Ольга Петрівна Федченко, начальник управління праці та соціального захисту населення, висвітлила питання щодо реалізації державних гарантій в сфері соціального захисту населення міста.

Основний напрямок роботи управління це призначення та виплата державних соціальних допомог та пільг.

Одна з допомог - призначення житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, на тверде паливо і скраплений газ. Протягом 2010 року до управління звернулось 11109 сімей, з них 9914 було призначено субсидію. 5044 заяв громадян виносились на розгляд комісії при виконкомі Лозівської міської ради, як виняток. Позитивно вирішено питання та призначена субсидія 4742 сім’ям (94% від розглянутих). Загальна сума призначених субсидій за 2010 рік складає 7,9 млн. грн.

Luna

В следующую субботу, 19 марта, Луна приблизится к Земле на 356, 6 тысяч километров, в тот же день будет и полнолуние, некоторые СМИ уже окрестили это явление суперлунием.

По словам сотрудника Астрономического института имени Штернберга МГУ (ГАИШ) Владимира Сурдина, в этот день влияние Луны на Землю будет сильнее обычного, однако нет причин ожидать катастрофических событий.

Как сообщали некоторые СМИ, прохождение Луной точки перигея, максимальной близости к Земле, 19 марта 2011 года может вызвать на планете землетрясения, цунами, вулканическую активность и другие катаклизмы.