Пятница, 27 мая 2011 15:22

Останній дзвоник

Автор

zvonok Сьогодні 27 травня в усіх загальноосвітніх навчальних закладах пройшло свято "Останнього дзвоника". Святкові привітання, вручення дипломів за творчі здібності, та надзвичайні концерти дарували сьогодні діти та вчителі один одному. Вітаємо учнів, вчителів, батьків із закінченням 2010-2011 навчального року.

Під дощем чи у спеку,
Та в відведений строк
В школі кожной весни
Є останній дзвінок.
Перший крок він сміливий,
Він — дорога у світ
Результати важливі
Шкільних прожитих літ.

15travnya

 

15 травня в Україні відзначили День пам’яті жертв політичних репресій. У цей день було приспущено Державний прапор України на спорудах органів державної влади, установах та організаціях, обмежено проведення розважально-концертних та спортивних заходів.

З нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій в населених пунктах області проведені різноманітні заходи з вшанування пам’яті загиблих, зокрема, покладено квіти до пам’ятних знаків та меморіалів. Крім того, у навчальних закладах та установах культури були проведені просвітницькі та культурно-мистецькі заходи, зустрічі керівників органів місцевого самоврядування з представниками громадських організацій.

Четверг, 21 апреля 2011 09:39

Розклад руху автобусів

Автор

Розклад руху автобусів на міському маршруті на період з 15 квітня 2011 року до 15 жовтня 2011 року

"4 мікрорайон - смт. Панютине (полігон Професійно-Аграрного ліцея)", №18

Понедельник, 18 апреля 2011 09:05

Світ краси - 2011 (фото+відео)

Автор

На вулиці холодно, сиро, йде дощ, а в міському Палаці культури сонячно та радісно. Тут проходить конкурс перукарського та декоративного мистецтва "Світ краси -2011"

Протягом трьох днів (15-17 квітня) 12 конкурсантів змагалися за право називатися найкращим майстром 2011 року.

В перший день майстри представили на суд журі роботи у двох номінаціях: "Креативний жіночий образ" та "Дитяча зачіска". За результатами першого конкурсного дня лідирувала майстер салону "Каприз" Алла Швед.

Другий день став суто жіночим. Бо майстри виконували роботи у номінаціях "Плетіння косичкою" та "Висока зачіска". За результатами двох днів суворе і об'єктивне журі визначило шістьох фіналістів конкурсу, які в останніх конкурсний день змагалися у номінації "Образ нареченої".