miske_gittya

В цьому випуску програми "Міське життя":

1. На Водохреща купатися було зовсім не холодно, стверджують моржі

2. На вулиці стійкий плюс, тож пора грипу дати відсіч.

3. Відбувся другий етап вокального проекту "Золотий мікрофон", правила змінили

Воскресенье, 23 декабря 2012 15:08

Шляхопровід закрито на капремонт

Автор

most

15 грудня, було закрито шляхопровід по станції Лозова на капітальну реконструкцію. Для того, щоб провести реконструкцію в найкоротші терміни буде задіяно два мостоотряди: Горлівський 33 та Харківський 27, а також цілий ряд спеціалізованих субпідрядних організацій.

Шляхопровід закритий не тільки для автотранспорту, а й для пішоходів. Рух пішоходів організовано по пішохідним переходам станції Лозова. Для пропуску пасажирів, будівельного та спеціального транспорту також створено тимчасовий переїздний настил в районі Авторинку, за магазином "Еліт".

Pilgovi_reycu

10 лютого виконком Лозівської міської ради затвердив на 2012 рік новий розклад руху пільгових рейсів автобусів, що працюють на міських автобусних маршрутах. Згідно з цим розкладом сім маршрутів, крім маршрута № 1 "Кільце - 1", будуть здійснювати 18 пільгових рейсів на день.

По два пільгових рейси здійснюють маршрут № 3 "Центральний ринок - Центральний ринок" (Кільце - 3) і маршрут № 7 "6 мікрорайон - Центральний ринок". Кількість пільгових рейсів складає 10% від загальної кількості рейсів на міських маршрутах загального користування.

В порівнянні з 2011 роком новий, розклад руху майже не змінився.

Враховуючи те, що третю частину населення міста складає пільговий контингент, спеціалісти управління економіки вважають, що така кількість пільгових рейсів та 3-4 пільгові місця на інших маршрутах буде достатньою і задовольнить потреби населення у пільгових перевезеннях. Проте, Олег Миколайович акцентував увагу на тому, що пільгові рейси призначені виключно для пільгового контингенту.