Вторник, 20 сентября 2011 22:31

В Украине отменили зимнее время

Автор

chasu

Депутаты Верховной Рады на пленарном заседании во вторник, 20 сентября приняли решение об отмене перевода часов на зимнее время. За принятие соответствующего проекта постановления в первом чтении и в целом законопроекта № 8330 народного депутата от фракции Партии регионов Олега Надоши проголосовало 266 депутатов. 

За отмену перехода на зимнее время выступал и министр здравоохранения Александр Анищенко.
В феврале Россия отменила переход на зимнее время в связи со стрессами и заболеваниями, связанными с таким переходом.
Переход на сезонное время в Украине был введен для более эффективного использования светового дня и экономии энергоресурсов.

Автомийку та автостоянку біля будинків № 67 на 2-му м-ні та № 1 і 2 на 3-му м-ні будуватимуть, повідомив журналістам Сергій Степанов.

Мешканці цих будинків вже звертались до міського голови і проханням втрутитись. Було подано позов до суду щодо розірвання договору оренди із забудовником Євгеном Загорулько, але його програли. Тепер мер разом з головним архитектором міста перконують громадян змиритися і спробувати домовитися із забудовником стосовно будівництва у дворах цих будинків сучасних дитячих майданчиків.

1 veresnya

Новий навчальний рік знову зміни у школи приніс: навчальний рік скоротили, терміни проведення атестацій змінили, директорів шкіл замінили, а вчителів навчать комп’ютерній грамотності. Про це та інше читайте далі.

2011-2012 навчальний рік почнеться традиційно – 1 вересня, а ось закінчиться майже на місяць раніше – 25 травня. Це пов’язано із проведенням «Євро-2012» у Харкові. Як пояснила заступник начальника відділу освіти Лозівської міської ради, Ксенія Кукузенко, навчання закінчиться для 11-класників 3 травня, для 9-класників - 14 травня, для всіх інших 25 травня. В цьому навчальному році випускні вечори і вручення атестатів пройде для одинадцятикласників 12 травня, а для дев’ятикласників 31 травня.