В цьому випуску Лозівської панорами:

В цьому випуску Лозівської панорами:

1. Кількість ДТП зросла.

2. Правопорушення городян.

3. Коли стартують ремонти.

4. За допомогою до колег не звертатимуться.

5. Міські клумби засаджують.

6. Щорічний облік дітей.

7. Конкурс профмайстерності у технікумі.

8. 35-ть років -- медична сестра.

У суботу 11 травня вперше у Лозовій провели чемпіонат міста з пауерліфтингу серед юніорів. його присвятили 68-ій річниці Великої перемоги. Погода була сприятливою, тож спортсмени показували свою силу просто неба на подвір'ї будинку дитячої та юнацького творчості.

Змагання провели у два етапи у 4-х вагових категоріях. 59-63, 63-70, 70-80 та 80 і більше кілограмів. Важковаговики виконували вправу на жим лежачи.  Розпочали з жиму ваги у 50 кілограмів. Це вага грифу штанги та двох дисків. Навіть таку незначну вагу не всі юніори підняли правильно, а відповідно їх підходи до штанги не були зараховані.

Четверг, 09 мая 2013 15:33

Лозівська панорама від 09.05.2013

Автор

 

В цьому випуску Лозівської панорами:

1. Великоднє богослужіння в храмах міста.

2. Тривалі вихідні для екстрених служб.

3. Вкрадено шлагбаум парку.

4. Маївки -- випробування для природи.

5. Тепловикам подякували.

6. Завдання муніципальної аптеки.

7. Інтернат показує як живуть його вихованці.

8. Благодійні обіди терцентру.

9. У Локомотивному депо вітають ветеранів. 

Одразу два ювілеї святкували у суботу 27 квітня у міському палаці культури. Ансамблю народного танцю "Іскорка" виповнилося 35 років, ансамблю естрадно-спортивного танцю "Графіка" - 30 років.  Колективи відзначили ювілей у повному світанку творчих сил і натхнення. Протягом усіх цих років «Іскорка» і "Графіка" не перестають радувати і дивувати глядачів молодістю, красою і граціозністю танцю.

Як і годиться ювілей відзначили феєрично, але у по-домашньому затишній атмосфері, в колі рідних і близьких людей. Три години драйву, краси і запалу подарували глядачам, керівникам ансамблів і звичайно собі, вихованці "Графіки" та "Іскорки". На концерті був представлений різноманітний, але далеко не весь репертуар танців, що виконують колективи.

 В цьому випуску Лозівської панорами:

1. Перша філія спеціалізованої установи області.
2. Після свят розпочнуться ремонти.
3. До 25-ї річниці готуємося разом.
4. Звернення МНС.
5. Сезонний ярмарок на Карла Лібкнехта.
6. Ярмарок-виставка у парку «Перемога».
7. Охороні праці присвятили тиждень.
8. Семінар-нарада в УПСЗН.
9. Молодь за здоровий спосіб життя.

alleyapamyati 25 квітня на площі біля палацу культури пройшла військово-спортивна патріотична гра "Ззірниця".

В “Зірниці” приймають участь всі школи нашого міста, це збірні команди із 12 школярів, до яких входять 3 дівчинки і 9 хлопців 5х-9х класів.

Цього року гра складалася з 6 змагань, до яких входить стройова підготовка та пісня, спортивні, історичні завдання, завдання з орієнтування на місцевості, медична підготовка та смуга перешкод.

Учасники поділилися своїми враженнями і сподіваннями до початку змагань, дехто вже вдруге взяв участь у “Зірниці”.

Керівники команд зробили все, щоб підготувати свою команду, налаштувати на перемогу. На підготовку був витрачений час, тому і вчителі, і учасники змагань та всі хто прийшов повболівати, сподівалися і на вдачу ...

Хлопці та дівчата етап за етапом долали різні завдання, збільшували загальний бал своєї команди і тим самим виборювали перемогу для своєї школи, та відстоювали її честь.

В спортивному змаганні “згинанні та розгинанні рук в упорі лежачі”, обов'язковою умовою було доторкнутися до кубика груддю. Завдання стосувалося всіх, і дівчат і хлопців. Були хлопці які віджимаючись вигукували “не здамся !”, “зроблю !”.

Понедельник, 29 апреля 2013 19:34

Вербна неділя

Автор

verbnanedelya-2013

 28 квітня 2013 року православні та греко-католики відзначили велике християнське свято, яке відноситься до числа двунадесятих.

 За тиждень до свого воскресіння Ісус Христос на віслюку, який є символом миру, увійшов до Єрусалиму. «А народ, що йшов перед Ним і позаду, викрикував, кажучи: Осанна Сину Давидовому! Благословенний, хто йде у Господнє Ім'я! Осанна на висоті!» (Мт. 21:9). При цьому, в знак особливої пошани, вони тримали в своїх руках пальмові гілки. Деякі з них, кидали ці гілки під ноги Христу. Подібної честі удостоювалися лише царі та переможці. Це і не дивно. Люди, які пам’ятали про такі чудеса Ісуса, як – воскресіння Лазаря, чи нагадування 5000 народу, приймали його саме за того Місію, на котрого вже довго чекали. Ці думки підтверджувалися і Словом Божим: «Радій вельми, о дочко Сіону, веселись, дочко Єрусалиму! Ось Цар твій до тебе гряде, справедливий і повний спасіння, покірний, і їде на ослі, і на молодім віслюкові, сині ослиці» (Зах. 9,9). Для цих людей Ісус Христос був обраним Богом чоловіком, який нарешті визволить їх від набридлого ярма римського володарювання. Дивлячись на устелену пальмовими гілками дорогу, люди уявляли собі, що це лише початок земної слави Ісуса, і разом з тим, початок їхньої незалежності від чужинців, початок багатого, безтурботного життя.