Пятница, 28 июня 2013 16:37

Лозівська панорама від 27.06.2013

Автор

В цьому випуску Лозівської панорами:

1. Загальні збори Асоціації у Лозовій.

2.Досвід Лозової розповсюджуватимуть по Україні.

3.Борова запрошує до он-лайн конференцій.

4.Новий заступник міського голови.

5.Лозова цьогоріч знову у переможцях.

6.Для відключення мають власне обладнання.

7.Загальнодержавне свято – День Конституції України.

8.Символічні композиції складніше.

Вторник, 25 июня 2013 17:20

Ансамблю "Надія" 7 років

Автор

У звичній тиші нашого міста, вирує насиченим життям творчість людей. Людей енергійних, життєрадісних, непосидючих та дуже талановитих і світлих душею.

В червні місяці виповнилося сім років ансамблю “Надія”. Саме до цієї дати колектив приурочив зустріч з поетами літературно-творчого об'єднання “Лігос”. Цей концерт також був присвячений всім талантам  Лозівщини. 

Учасники “Надії” співали, поети об'єднання “Лігос” читали вірші.

А 7 років тому у творчого колектива “Надія” все починалося просто. Одного дня Надія Максимівна Воронцова, тепер вже художній керівник ансамблю, подала оголошення, в якому запрошувала всіх талановитих людей, які бажають співати, танцювати. Відгуки надійшли миттєво, вже на другий день Надія Максимівна отримала 22 дзвінка.

16 червня студенти четвертих курсів п'ятьох відділень Лозівського училища культури переживали першу перевірку своєї професійної спроможності на державних іспитах. Та традиційно для училища, це не просто захистити дипломну роботу, прочитавши вже підготовлений текст, для художнього відділення, це не просто станцювати хореографічну композицію без сюжетної лінії для хореографів і не просто вийти на сцену, показати свої вміння диригувати для музикантів.

Вторник, 25 июня 2013 17:22

Лозівська панорама від 21.06.2013

Автор

 

В цьому випуску Лозівської панорами:

 1.Пожежно-тактичні навчання рятувальників.

2.Методи будуть жорсткішими.

3.На реконструкцію ДЮСШ 900 тисяч.

4.Ремонтні роботи по школах.

5.Батьків замотивовували вирішувати власні проблеми.

6.Діти після заміських таборів.

7.Триває конкурс фотоаматорів міста.

8.Призові місця учнів художньої школи.

Пятница, 21 июня 2013 17:15

День пам'яті

Автор

День пам'яті

Звичайна прогулянка у лісі чи парку або поїздка на дачу може обернутися справжньою трагедією. Травень і червень - пік активності кліщів. Причому болючі укуси і можлива алергія - це ще не найстрашніше. Як уберегти себе від нападу цього маленького кровопивці і що робити якщо вас вже вкусили!? Про це піде мова у нашій програмі.

Кліщ - це дрібна членистонога комаха класу павукоподібних. У світі налічується величезна кількість кліщів, понад 40.000 видів. Кліща, що зустрічається у нашій зоні називають лісовим. Зазвичай цей кліщ буває чорного або темно-коричневого кольору. Живе кліщ в траві і на невисокій рослинності, має чотири пари лап. кліщ має розмір до 3-4 мм, основна частина якого припадає на черевце, меншу частину представляє голова кліща з хоботком, якою він і впивається в людину.

Якщо вас укусив кліщ - краще відразу зверніться до лікаря.

В поліклініці хірург вам витягне кліща, інфекціоніст призначить профілактичне лікування, а в санітарній епідеміологічній службі дослідять його на наявність вірусів.

 

В цьому випуску Лозівської панорами:

1.Підготовка до зими під контролем.

2.У підприємців було півроку.

3.Кращий слоган -- Лозівського технікума.

4.Перемоги дитячої художньої школи.

5. Призове місце Оксани Книшенко.

6.Держіспити перетворюються на свято.

7.Вшанування медиків Лозівщини.

30 травня 2013 року у Харкові пройшов відкритий обласний турнір з вільноЇ боротьби серед юнаків у спортивному клубі "Богатир". Головною метою цього змагання організатори вбачають популяризацію вільної боротьби як виду спорту, а також зміцнення добрих і дружніх відносин між різними регіонами нашої великої країни за рахунок розширення географії учасників турніру.

 За звання бути кращим боролися  90 учасників з 6-ти областей України, сумська, запорізька, донецька, житомирська, полтавська, харківська та АР Крим, в тому числі і борці з Лозової. Під час турніру наші земляки продемонстрували неабияку спритність, кмітливість та завзятість.

Початок літа для всіх вищих навчальних закладів України асоціюється з проведенням державних іспитів.

Так і в нашій рідній Лозовій, в її культурному центрі, Лозівському училищі культури і мистецтв, 16 червня студенти четвертих курсів п'ятьох відділень училища переживали першу перевірку своєї професійної спроможності на державних іспитах.

Та традиційно для училища, це не просто захистити дипломну роботу, прочитавши вже підготовлений текст, для художнього відділення, це не просто станцювати хореографічну композицію без сюжетної лінії для хореографів і не просто вийти на сцену, показати свої вміння диригувати для музикантів.