Одразу два ювілеї святкували у суботу 27 квітня у міському палаці культури. Ансамблю народного танцю "Іскорка" виповнилося 35 років, ансамблю естрадно-спортивного танцю "Графіка" - 30 років.  Колективи відзначили ювілей у повному світанку творчих сил і натхнення. Протягом усіх цих років «Іскорка» і "Графіка" не перестають радувати і дивувати глядачів молодістю, красою і граціозністю танцю.

Як і годиться ювілей відзначили феєрично, але у по-домашньому затишній атмосфері, в колі рідних і близьких людей. Три години драйву, краси і запалу подарували глядачам, керівникам ансамблів і звичайно собі, вихованці "Графіки" та "Іскорки". На концерті був представлений різноманітний, але далеко не весь репертуар танців, що виконують колективи.

 В цьому випуску Лозівської панорами:

1. Перша філія спеціалізованої установи області.
2. Після свят розпочнуться ремонти.
3. До 25-ї річниці готуємося разом.
4. Звернення МНС.
5. Сезонний ярмарок на Карла Лібкнехта.
6. Ярмарок-виставка у парку «Перемога».
7. Охороні праці присвятили тиждень.
8. Семінар-нарада в УПСЗН.
9. Молодь за здоровий спосіб життя.

alleyapamyati 25 квітня на площі біля палацу культури пройшла військово-спортивна патріотична гра "Ззірниця".

В “Зірниці” приймають участь всі школи нашого міста, це збірні команди із 12 школярів, до яких входять 3 дівчинки і 9 хлопців 5х-9х класів.

Цього року гра складалася з 6 змагань, до яких входить стройова підготовка та пісня, спортивні, історичні завдання, завдання з орієнтування на місцевості, медична підготовка та смуга перешкод.

Учасники поділилися своїми враженнями і сподіваннями до початку змагань, дехто вже вдруге взяв участь у “Зірниці”.

Керівники команд зробили все, щоб підготувати свою команду, налаштувати на перемогу. На підготовку був витрачений час, тому і вчителі, і учасники змагань та всі хто прийшов повболівати, сподівалися і на вдачу ...

Хлопці та дівчата етап за етапом долали різні завдання, збільшували загальний бал своєї команди і тим самим виборювали перемогу для своєї школи, та відстоювали її честь.

В спортивному змаганні “згинанні та розгинанні рук в упорі лежачі”, обов'язковою умовою було доторкнутися до кубика груддю. Завдання стосувалося всіх, і дівчат і хлопців. Були хлопці які віджимаючись вигукували “не здамся !”, “зроблю !”.

Понедельник, 29 апреля 2013 19:34

Вербна неділя

Автор

verbnanedelya-2013

 28 квітня 2013 року православні та греко-католики відзначили велике християнське свято, яке відноситься до числа двунадесятих.

 За тиждень до свого воскресіння Ісус Христос на віслюку, який є символом миру, увійшов до Єрусалиму. «А народ, що йшов перед Ним і позаду, викрикував, кажучи: Осанна Сину Давидовому! Благословенний, хто йде у Господнє Ім'я! Осанна на висоті!» (Мт. 21:9). При цьому, в знак особливої пошани, вони тримали в своїх руках пальмові гілки. Деякі з них, кидали ці гілки під ноги Христу. Подібної честі удостоювалися лише царі та переможці. Це і не дивно. Люди, які пам’ятали про такі чудеса Ісуса, як – воскресіння Лазаря, чи нагадування 5000 народу, приймали його саме за того Місію, на котрого вже довго чекали. Ці думки підтверджувалися і Словом Божим: «Радій вельми, о дочко Сіону, веселись, дочко Єрусалиму! Ось Цар твій до тебе гряде, справедливий і повний спасіння, покірний, і їде на ослі, і на молодім віслюкові, сині ослиці» (Зах. 9,9). Для цих людей Ісус Христос був обраним Богом чоловіком, який нарешті визволить їх від набридлого ярма римського володарювання. Дивлячись на устелену пальмовими гілками дорогу, люди уявляли собі, що це лише початок земної слави Ісуса, і разом з тим, початок їхньої незалежності від чужинців, початок багатого, безтурботного життя.

liceypanutino

 День відкритих дверей провели в Панютинському професійному аграрному ліцеї. Подивитися чим живе, які професії можна освоїти, до ліцею завітали близько 150 учнів з різних шкіл району. І почали із презентації 6 професій, які із цікавістю та задоволенням освоюють студенти ліцею.

 В ліцеї активно проводиться і позаурочна робота.

 Тому далі екскурсію продовжили до бібліотеки, де учням шкіл продемонстрували виставку технічної творчості, яку проводили випускники та викладачі ліцею.

alleyapamyati

Рівно 27 років тому, у квітні 1986, здригнувся весь світ - сталася аварія на Чорнобильській АЕС. Тоді ніхто не міг і уявити усіх масштабів катастрофи, що відбулася. Сьогодні, 26 квітня, у Лозовій пройшов мітинг-реквієм, присвячений не цією страшною датою, а тим людям, які боролися і поклали свої життя на ліквідацію аварії.

Алея пам'яті зібрала безліч людей, що бачили на власні очі руйнує силу цієї страшної аварії. Однак згадували тих, кого вже немає в живих, тих, хто загинув, б'ючись з мирним атомом.

alt

Відомий вислів: "Краще хворобу попередити, ніж її лікувати" на всі сто відсотків стосується туберкульозу. Боротьба з цією інфекцією - справа важка, адже її проблема лежить не тільки в медичній, а й в соціальній площинах. Важливим елементом профілактики туберкульозу є інформування населення про хворобу, шляхи запобігання зараженню, лікування, необхідність вести здоровий спосіб життя. Засоби масової інформації є каналами, які здатні найбільш ефективно здійснювати таку роботу. Саме аби налагодити постійну співпрацю в цій сфері між медициною та ЗМІ і був проведений круглий стіл з питань протидії туберкульозу та іншим соціально-небезпечним хворобам.

Захід відбувся в Харкові 19 квітня 2013 року за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією і Благодійним фондом «Розвиток України». Його учасниками стали керівники і фахівці галузі охорони здоров'я, представники районних телекомпаній, провідні журналісти Харкова, лідери громадських організацій, співробітники БФ "РозвитокУкраїни".