Фестиваль "Кришталеві джерела" пройде 9-14 серпня у Вінниці. У фінальній церемонії молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв візьмуть участь понад 200 осіб – як дітей, так і дорослих.

 На участь у конкурсі було подано більше 1 тис. робіт. Так, до оргкомітету надійшло 120 кіно- і телефільмів, 108 телепрограм, 59 радіопрограм і 775 фоторобіт. Учасники, обрані журі, візьмуть участь у підсумковому етапі фестивалю. Серед них молоді ведучі телеканалів "Вектор" і "Сігма".

 Урочисті заходи триватимуть із 9 по 14 серпня у Вінниці на базі Вінницького національного аграрного університету, тоді й будуть оголошені імена переможців.

На цій сторінці розміщено наступні новини:

1. Підписано закон про зміну порядку нарахування податку на нерухомість  

2. Коротко про деякі аспекти сплати єдиного податку.

3. Працевлаштували 76 мешканців Лозової 

4. За сім місяців Держбюджет поповнено  на 63,6 млн. гривень 

 5. Доходи не більше 10 млн грн: коли подавати декларацію з податку на прибуток

Податковий розрахунок 1-ДФ подається окремо за кожний квартал протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного кварталу.

          На всіх працівників, у тому числі і тих, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, подається податковий розрахунок єдиним документом. 

Як надавати декларацю підприємцю - платнику єдиного податку 2 групи, при переході на загальну систему оподаткування протягом року?

Підприємець — платник єдиного податку 2 групи, що відмовляється від спрощеної системи оподаткування протягом року, надає Податкову декларацію за звітний квартал, у якому подано заяву про перехід на загальну систему оподаткування. 

Декларація надається протягом 40 календарних днів, після закінчення звітного кварталу, із зазначенням доходу отриманого з початку звітного року.

   Як визначається дохід за попередній календарний рік, якщо перехід на спрощену систему здійснюється протягом року?