Початок літа для всіх вищих навчальних закладів України асоціюється з проведенням державних іспитів.

Так і в нашій рідній Лозовій, в її культурному центрі, Лозівському училищі культури і мистецтв, 16 червня студенти четвертих курсів п'ятьох відділень училища переживали першу перевірку своєї професійної спроможності на державних іспитах.

Та традиційно для училища, це не просто захистити дипломну роботу, прочитавши вже підготовлений текст, для художнього відділення, це не просто станцювати хореографічну композицію без сюжетної лінії для хореографів і не просто вийти на сцену, показати свої вміння диригувати для музикантів.

Суббота, 15 июня 2013 15:09

Нагородили кращих з кращих

Автор

День працівників медицини — це свято лікарів, фельдшерів, медсестер, лаборантів і санітарів, які стоять на сторожі збереження життя. Відповідальність та складність цієї роботи полягає в тому, що більшість медиків будуть відзначати свято на робочому місці, лікуючи пацієнтів. А для тих, хто мав вільний час була можливість помилуватися яскравими номерами творчих колективів міського Палацу культури. Прозвучали привітання керівництва міста та району, колег. Були нагороджені кращі працівники у сфері медицини.

Квіти — це залишки раю на землі. Прикрасити їхніми барвами своє серйозне життя та відповідальну працю вирішили працівники медицини Лозівської центральної  міської лікарні з нагоди свого професійного свята. Конкурс букетів для цієї лікарні став традицією і щорічно дарує глядачам приємні барвисті враження від вишуканих композицій.

Літня пора особливо щедра рослинністю і дає можливість розкрити свою творчу фантазію.


Усі скутера і мотоцикли повинні бути зареєстровані

Пятница, 14 июня 2013 16:49

Лозівська панорама від 14.06.2013

Автор

В цьому випуску Лозівської панорами:

1.Боржників збираються масово відключати від каналізації. 

2.Рятувальники попереджають - наближається спека. 

3.Лозівська податкова інспекція реорганізується. 

4.Лозівська родина у реаліті-шоу «Міняю жінку».

5.Стали Почесними донорами у переддень Дня донора.

6.Не просто букети, а композиції до професійного свята. 

7.Що треба знати про професійні захворювання.

Для податкової залишається проблемним питання щодо неподання декларацій певними категоріями громадян, які отримали спадщину. Тому податківці провели зустріч з державними та приватними нотаріусами з питань дотримання ними вимог статей Податкового кодексу. Згідно з цими вимогами, нотаріуси подають до Податкової інспекції податкові розрахунки у вигляді інформації, де вказують тих осіб, які отримали спадщину.

Тому особам, які оформляють спадщину, нотаріуси в першу чергу повідомляють про те, що з отриманого доходу для осіб 2-го ступеня спорідненості необхідно сплатити податок та про строки його сплати.

Літня пора набирає обертів. У батьків виникає питання, як найкраще організувати найбажаніший період — літні канікули своїх дітей. Починають працювати оздоровчі табори. А це - цікаво, захоплююче, пізнавально і головне корисно.

Літній оздоровчий табір”Зміна” запрошує всіх бажаючих.

Саме тут, 11 червня   відбулося урочисте відкриття першої зміни табору.  Традиційно влаштували перекличку, тобто дітлахи мали змогу представити свій загін оригінальним девізом. Навіть найменші “змінівці” не відставали від старших товаришів і з гідністю промовляли привітальні слова свого загону. Відкривала святкову лінійку  циркова студія “Чудаки” з Харкова , вони також відпочивають в таборі.

Среда, 12 июня 2013 19:42

Лозівська панорама 12.06.2013

Автор


В цьому випуску Лозівської панорами:

1.Відділ державної реєстрації припиняє роботу

2.Підсумки перевірки люкового господарства 

3.Не латати, а комплексно треба ремонтувати покрівлі

4.Дисциплінувати ГБК 

5.Косовиця «парківців» 

6.Операція «Мак»

7.Дендропарк майбутнього презентував відділ культури

Топ лучших спортсменов Лозовой часть 1

Вторник, 11 июня 2013 07:50

Увага! Оголошення!

Автор

Шановні абоненти кабельної мережі ТРК "Вектор".

12 червня 2013 року у зв'язку з проведенням технічних робіт у будинку 72 на 4 мікрорайоні тимчасово буде відсутній сигнал кабельного телебачення на усіх телеканалах орієнтовно з 4 години ранку до 20 години вечора. 

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Адміністрація ТРК "Вектор"

Єдиний в Україні буровий майданчик по видобутку сланцевого газу розмістився у Первомайському районі Харківської області.

Це стало можливим завдяки підписанню 1 вересня 2011 року договору про спільну діяльність між компаніями "Укргазвидобуток" та "Шелл". 

Буріння першої пошукової свердловини "Біляївська-400" розпочалося у жовтні 2012 року. Робота бурового майданчику проходить у декілька етапів: будівництво майданчику, буріння свердловини, видобуток сланцевого газу, закінчення роботи та повернення території первісного вигляду.