«Плати податки та май достатки” так в своїх малюнках діти  відобразили доросле, актуальне питання. 

В одинадцятий раз в нашому місті працівники державної податкової інспекції проводять конкурс “Податки очима дітей”. 

Кожного року в ньому беруть участь талановиті діти нашого міста, учні загальноосвітніх шкіл, художньої школи та школи інтернату. 

Мета конкурсу досить конкретна і разом з тим стратегічна у доступній формі розповісти дітям, що таке податки і навіщо їх сплачувати. Крім того, конкурс навчить, майбутніх сумлінних платників, старанно відноситися до питання сплати податків.

На конкурсі крім малюнків, були представлені скульптура та вишивка. Вони принесли своїм авторам переможні місця.  Були учасники, які принесли на конкурс по дві роботи і за це отримали додатковий подарунок. 

Членам журі було важко визначити переможців, адже гідних робіт на призові міста було дуже багато. Зважаючи на це представникам колегії довелося брати музичну паузу. Під час якої, вихованці лозівського районного будинку культури, Кулішенко Настя та Філімонов Кирил, подарували всім присутнім свій чудовий танець.

Лозівська міська юнацька бібліотека до Дня Европи підготувала книжкову виставку "Подорожуємо Європою". За указом Президента України від 19 квітня 2003 р  було всановлено  дату Святкування в Україні Дня Європи, яка відзначавється у третю суботу травня.

Завдяки об'єднанню економічних зусиль і розподіленню досягнень,  результатів, європейські країни відхилилися від військової оборони один проти одного, що забезпечило мир у Європі.

Подорожувати країнами кольорових сторінок запропоновано і молодшим відвідувачам. Діти зможуть пізнавати світ у багатому ілюстрованому оформленні нових книг, які з'явилися віднедавна. 

Пятница, 17 мая 2013 13:44

Лозівська панорама від 17.05.2013

Автор

В цьому випуску Лозівської панорами:

 1. Мережу навчальних закладів може бути змінено.

          2. Комунальна тема головна на особистих прийомах.

          3. Ліквідація наслідків – наслідки ліквідації.

          4. Пріоритети використання.

          5. Пісок вперше закуповували централізовано.

          6. Використання землі під контролем.          

Четверг, 16 мая 2013 16:37

Перший дощ у 2013 році

Автор

Перший дощ у Лозовій приніс таку жадану прохолоду і надію на те, що насіння посіяне у землю все таки дасть паростки, а отже і врожай.

 

В цьому випуску Лозівської панорами:

В цьому випуску Лозівської панорами:

1. Кількість ДТП зросла.

2. Правопорушення городян.

3. Коли стартують ремонти.

4. За допомогою до колег не звертатимуться.

5. Міські клумби засаджують.

6. Щорічний облік дітей.

7. Конкурс профмайстерності у технікумі.

8. 35-ть років -- медична сестра.

У суботу 11 травня вперше у Лозовій провели чемпіонат міста з пауерліфтингу серед юніорів. його присвятили 68-ій річниці Великої перемоги. Погода була сприятливою, тож спортсмени показували свою силу просто неба на подвір'ї будинку дитячої та юнацького творчості.

Змагання провели у два етапи у 4-х вагових категоріях. 59-63, 63-70, 70-80 та 80 і більше кілограмів. Важковаговики виконували вправу на жим лежачи.  Розпочали з жиму ваги у 50 кілограмів. Це вага грифу штанги та двох дисків. Навіть таку незначну вагу не всі юніори підняли правильно, а відповідно їх підходи до штанги не були зараховані.

Четверг, 09 мая 2013 15:33

Лозівська панорама від 09.05.2013

Автор

 

В цьому випуску Лозівської панорами:

1. Великоднє богослужіння в храмах міста.

2. Тривалі вихідні для екстрених служб.

3. Вкрадено шлагбаум парку.

4. Маївки -- випробування для природи.

5. Тепловикам подякували.

6. Завдання муніципальної аптеки.

7. Інтернат показує як живуть його вихованці.

8. Благодійні обіди терцентру.

9. У Локомотивному депо вітають ветеранів. 

Одразу два ювілеї святкували у суботу 27 квітня у міському палаці культури. Ансамблю народного танцю "Іскорка" виповнилося 35 років, ансамблю естрадно-спортивного танцю "Графіка" - 30 років.  Колективи відзначили ювілей у повному світанку творчих сил і натхнення. Протягом усіх цих років «Іскорка» і "Графіка" не перестають радувати і дивувати глядачів молодістю, красою і граціозністю танцю.

Як і годиться ювілей відзначили феєрично, але у по-домашньому затишній атмосфері, в колі рідних і близьких людей. Три години драйву, краси і запалу подарували глядачам, керівникам ансамблів і звичайно собі, вихованці "Графіки" та "Іскорки". На концерті був представлений різноманітний, але далеко не весь репертуар танців, що виконують колективи.