Державний вищий навчальний заклад “Харківський коледж текстилю і дизайну” подарував лозівським школярам концертну програму, в якій презентував власні колекції одягу та зачісок. Головний пріоритет освіти цього закладу — це мистецтво та творчість. Харківський коледж текстилю та дизайну є єдиним та унікальним у Східній Україні багатопрофільним вищим навчальним закладом, який готує молодших спеціалістів.

Головною окрасою коледжу є діяльність творчих колективу театру мод “Текстимул”, в якому багато років поспіль студенти-модельєри створюють стильні композиції і ставали неодноразовими лауреатами та дипломантами міських, обласних, всеукраїнських конкурсів, фестивалів.

Четверг, 06 июня 2013 19:24

Лозівська панорама від 05.06.2013

Автор

В цьому випуску Лозівської панорами:

         1.БТІ ліквідується, його функції виконуватиме «ЖУК». 

         2.Чи їздитимуть автівки по нині закритому центру Лозової; 

         3.На шляхопровід по вул. Моторного вантажівки не пускатимуть; 

         4.Ревізію люкового господарства проводять комунальники; 

         5.Лозівська земля подорожчає;

         6.Такий контрастний приватний сектор; 

         7.Одинадцятикласники попрощалися зі школю;

Останній день травня став останнім шкільним днем для 596 випускників десяти лозівських та панютинської шкіл.

Єдиний в Україні буровий майданчик по видобутку сланцевого газу розмістився у Первомайському районі Харківської області.

Це стало можливим завдяки підписанню 1 вересня 2011 року договору про спільну діяльність між компаніями "Укргазвидобуток" та "Шелл". 

Буріння першої пошукової свердловини "Біляївська-400" розпочалося у жовтні 2012 року. Робота бурового майданчику проходить у декілька етапів: будівництво майданчику, буріння свердловини, видобуток сланцевого газу, закінчення роботи та повернення території первісного вигляду.

Вже рік у лозівському краєзнавчому музеї працює ретро виставка музичних пристроїв. За цей час колекція поповнилася чудовими експонатами. Тут є що подивитися і дорослим, і молоді. Приходьте, усім буде цікаво.

Понедельник, 03 июня 2013 06:49

Діти попрощалися з дитячим садочком

Автор

Наприкінці травня в усіх дитячих навчальних закладах Лозової відбулися випускні вечори для вихованців страшої групи. Наша знімальна група побувала на святі у ДНЗ № 10

Суббота, 01 июня 2013 06:41

Лозівська панорама від 31.05.2013

Автор

В цьому випуску Лозівської панорами:

          1. Про сланцевий газ говорили за «круглим столом»

          2. Тепловики ремонтують свої мережі

           3. Місто починає готуватися до зими

          4. Семінар обласної організації профспілки працівників ЖКГ

           5. Лінійники здають кров

           6. Попередня мережа освіти, культури, фізкультури та спорту

           7. Випускні ранки у ДНЗ

           8. Попереду у випускників шкіл ЗНО

31 травня 323 учня лозівських шкіл отримають атестати та почнуть доросле життя. Серед них 38 медалістів. 

За традицією одинадцятикласники востаннє зберуться у школах аби попрощатися зі своїми вчителями і школою, відзначити разом останнє шкільне свято.

Шкільний випускний - цього свята немає в жодному календарі -- воно буває лише раз у житті кожної людини. Але попри це, в ньому зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім, адже це - день закінчення школи.

У святкових заходах візьмуть участь заступники міського голови, керівники відділів міської ради та представники депутатського корпусу. На жаль, міський Голова Сергій Степанов не зможе взяти участь у цьогорічному святкуванні. Урочистості розпочнуться в школах о 17.00. 

У рамках благодійної акції, яку проводить Міністерство доходів та зборів України, 28 травня з Києва до Лозівської школи-інтернат прибула гуманітарна допомога. А це іграшки, книги, одяг, взуття. Дітлахи одразу почали розпаковувати подарунки та обирати щось цікаве для себе. Директор школи-інтернат розповіла, що на зустріч київських гостей очікували, але трішки раніше.

Вихованці інтернату із захопленням та цікавістю роздивлялися подарунки та з великим бажанням обирали іграшки не тільки для себе, а й для своїх рідних.

Школа-інтернат вже не перший рік співпрацює із Лозівською податковою інспекцією і дуже вдячні їм за допомогу та активну участь у житті інтернату.

Паломники піднімаються на священні вершини, щоб побачити народження дня, а школярі йдуть зустрічати світанок після свого першого дорослого балу. Ця давня традиція спільної зустрічі світанку у багатьох поколінь випускників асоціюється із закінченням шкільного життя. Зустріч світанку після випускного - це не тільки романтично і красиво, але ще і дуже символічно.

Світанок - це символ нового періоду в житті, надій і прагнень, всього нового, що приходить до нас. У Древній Греції персоніфікацією сходу сонця була богиня Аврора - юна, активна і весела дівчина. Але одночасно з цим вона була досвідченою войовницею, адже щоранку Аврора перемагала сили Зла і Темряви.

В цьому випуску Лозівської панорами:

          1. За утримання міського сміттєзвалища платитимуть лозівчани.

2. Науковці мають дати пропозиції як подовжити строк роботи полігону ТПВ.

3. Віддати комунальникам свої теплолічильники хочуть жильці багатоповерхівок.

4. І через п’ять років надзвичайна ситуація на Арсеналі дає про себе знати.

5. Шляховики почали ремонти.

6. У скільки обійдеться цьогорічна оздоровча кампанія.

7. Почали роботу пришкільні табори.

8. Як відпочивають молодші школярі у таборах.