Воскресенье, 23 декабря 2012 15:08

Шляхопровід закрито на капремонт

Автор

most

15 грудня, було закрито шляхопровід по станції Лозова на капітальну реконструкцію. Для того, щоб провести реконструкцію в найкоротші терміни буде задіяно два мостоотряди: Горлівський 33 та Харківський 27, а також цілий ряд спеціалізованих субпідрядних організацій.

Шляхопровід закритий не тільки для автотранспорту, а й для пішоходів. Рух пішоходів організовано по пішохідним переходам станції Лозова. Для пропуску пасажирів, будівельного та спеціального транспорту також створено тимчасовий переїздний настил в районі Авторинку, за магазином "Еліт".

Pilgovi_reycu

10 лютого виконком Лозівської міської ради затвердив на 2012 рік новий розклад руху пільгових рейсів автобусів, що працюють на міських автобусних маршрутах. Згідно з цим розкладом сім маршрутів, крім маршрута № 1 "Кільце - 1", будуть здійснювати 18 пільгових рейсів на день.

По два пільгових рейси здійснюють маршрут № 3 "Центральний ринок - Центральний ринок" (Кільце - 3) і маршрут № 7 "6 мікрорайон - Центральний ринок". Кількість пільгових рейсів складає 10% від загальної кількості рейсів на міських маршрутах загального користування.

В порівнянні з 2011 роком новий, розклад руху майже не змінився.

Враховуючи те, що третю частину населення міста складає пільговий контингент, спеціалісти управління економіки вважають, що така кількість пільгових рейсів та 3-4 пільгові місця на інших маршрутах буде достатньою і задовольнить потреби населення у пільгових перевезеннях. Проте, Олег Миколайович акцентував увагу на тому, що пільгові рейси призначені виключно для пільгового контингенту.